בוגרים מספרים

עובדים ולומדים

למה שרק אנחנו נספר על עצמנו 🙂 ניתן גם לבוגרים שלנו לספר קצת...

"עובדים ולומדים" מביאים קורסים איכותיים , במחירים מאוד משתלמים לעובדים שלנו. היתרון הגדול הוא שהקורס נפתח במשרדי החברה לאחר שעות העבודה וזה מאוד נוח לעובדים. פתחנו מספר קבוצות והתגובות של העובדים טובות! מבחינתי יש לי ראש שקט: ארגון, גבייה, שיווק, הכל מתופעל ע"י עובדים ולומדים. בתחילת הדרך ב" עובדים ולומדים "בדקו את רמת הידע של העובדים והתאימו להם את הקורסים . אין ספק שהעובדים מרוצים ואני מרוצה!
לימור ליברמן לביא
לימור ליברמן
יו"ר וועד עובדים, בזק בינלאומי
בזק בינלאומי
קהילת עובדים ולומדים, אנשים שירותיים מאוד עם הקורסים ותחומי הלימוד שהעובדים בדיוק מחפשים ורוצים ללמוד ולהתפתח בהם, מרוצה מהכל! בעיקר אני מרוצה שהצטרפתי לקהילה הזאת, יישר כח לעובדים ולומדים!
מיטל הלוק
מיטל הלוק
יו"ר וועד עובדים, זאפ-גרופ
קבוצת זאפ
לפני מספר חודשים יצאנו לדרך בשיתוף פעולה ייחודי עם עובדים ולומדים עבור עובדי פרטנר ובני משפחותיהם. השת"פ כלל מגוון גדול של קורסים מעניינים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים. העובדים מסיימים לעבוד ומיד מתחילים ללמוד, זה פשוט עובד מעולה! העובדים שלנו מרוצים מאוד ורוצים עוד ועוד קורסים המאפשרים להם לשלב בין העבודה לשעות הפנאי. ארצה לציין גם את המקצועיות והיסודיות שלהם כספק שנותן שקט תעשייתי ודואג להכל, ברמה הגבוהה ביותר - אין ספק שיש על מי לסמוך. רואה אותנו ממשיכים הרבה זמן בשיתוף פעולה שכזה!
נטלי סהר
מנהלת הדרכה, פרטנר
פרטנר
פתחנו יחד עם עובדים ולומדים מס' קבוצות, אנגלית NLP לימוד בתחומים: הום-סטיילינג, ואנחנו - הוועד והעובדים, מאוד מאוד מרוצים. איכות המרצים שלהם מעולה, הקורסים עוברים בצורה מאוד חוויתית, הם לוקחים אחריות מלאה מקצועית ופדגוגית מההתחלה ועד סיום הקורס ונותנים שירות ברמה מאוד גבוהה, ונותנים מענה לקבוצות לימוד גם במרכזים יותר מרוחקים שלנו כמו - אשקלון בדרום, וחיפה בצפון. ממליץ מאוד על עבודה עם עובדים ולומדים, זה נותן ערך ותועלת מאוד גדולה לארגון ולעובדים, ותו תקן ללימודים ותוכן מאוד איכותיים.
שלום טל
שלום טל
נציג רווחה, עובדי מגדל
מגדל

מרינה אברמוב, בוגרת קורס NLP פרקטישינר של מכללת עובדים ולומדים ממליצה על הקורס

מרינה אברמוב, בוגרת קורס NLP פרקטישינר, מחזור אפריל 2021, מספרת על התהליך המדהים, השינוי, והחוויה שעברה בקורס.

אמיר כהן בוגר קורס NLP פרקטישינר של עובדים ולומדים מספר וממליץ על הקורס

אמיר כהן, בוגר קורס NLP פרקטישינר, סמסטר אפריל 2021, מספר על התהליך ועל החוויה המדהימה שעבר בקורס.

בוגרות קורס מאסטר בהוםסטיילינג של עובדים ולומדים מספרות וממליצות על הקורס

בוגרות קורס מאסטר בהום-סטיילינג של מכללת עובדים ולומדים – גליה סואיז, טלי אהרון, שירה מנצור, לודה אנגל, ממחזור אפריל 2021, מספרות על החוויות שהיו להן בקורס.

לירז חוזה

כששמעתי על עולם ה-NLP, הבנתי שזה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי. בהתחלה קצת הייתי הססן, לא ידעתי לאיזה עולם אני נכנס, קצת שמעתי שמועות "NLP"… והבנתי שאני נכנס לעולם מלא טוב עם רק כוונות טובות, לימודיות, התפתחותית.

אחד מהדברים היפים בקורס שכל אחד לוקח על עצמו איזו מטרה ואנחנו מתרגלים את זה במהלך הקורס. היה לנו כמה שיעורים בזום שהיה נורא נחמד, במובנים מסוימים הרגשתי נוח לשאול שאלות וכמובן שקיבלתי מענה. די מרגיש שעבר מהר ואני כמובן ארשם לקורס הבא…

מלי מטטוב

ברמת הקורס, היה מאוד חוויתי, למדנו תוכן תיאורטי ומעשי וזה ביחד השתלב. אני מרגישה שעברתי תהליך ואני חושבת להעמיק בנושא עוד מעבר.

המפגשים תרמו לי מאוד, בהתחלה חששתי מהפתיחות ובטח מאנשים ממקום העבודה אבל מהר מאוד גיליתי שיח מאוד עמוק, שיתפנו אחד את השני ונתנו דוגמאות כלים ואני מרגישה שהזה מאוד תרם. אני יכולה להגיד שבחרתי מטרה שהיא אישית, אבל אני כן מרגישה שזה פוגש אותי בעוד עולמות…

אידית ואחנון

-עברנו 8 מפגשים מרגשים היה כיף מאוד היה כיף להכיר פה את הבנות אחת אחת, שרון הייתה מעולה העבירה לנו אחלה ערב

, אחלה ערבים הרבה למידה, הרבה העצמה עצמית, הגשמה עצמית יקיר היה פה לשירותנו כל הזמן נתן לנו יחס מעולה תודה רבה היה ממש מושלם נתראה בהמשך יהיה המשך?

-כן אנחנו יכולים לעשות קורס המשך אם אתם רוצים כי NLP זה עולם עצום.

אידית ואחנון - קורס NLP
נגן וידאו

גילס לוי שריאן

אחד הכלים שאני יצאתי איתם מהקורס זה בעצם ההבנה שגם אם לפעמים אני חושבת שהמטרה היא מה שאני רוצה לא בהכרח, יכול להיות שהדרך היא המטרה למטרה זה מה שאני יצאתי עם כלי ממנו

אורלי טיירי

אף אחת מהבנות לא הכרתי לפני כן ועכשיו זכיתי להכיר, כמה אנחנו, 15 בנות?
15 בנות מהממות, צבעוניות, עם סיפורי חיים, לא ראיתי דבר כזה, אחת אחת זאת הזכות הכי גדולה מהקורס הזה

אורלי טיירי וגילס לוי שריאן - קורס NLP
נגן וידאו

עדי יעקב

יש משהו ב – NLP שהוא מאוד מאוד מעצים אותך הוא גורם לשינוי בחיים, אם אתה תקוע אתה פתאום מקבל תשובות לכל מיני שאלות שהיו לך זה משפיע על כל נקודה בחיים, אם זה העבודה אם זה הילדים, אם זה הבעל, הזוגיות תקשורת ובכלל ממליצה, בהחלט ממליצה!

אם יש משהו שבוער בך, אם יש משהו שאתה חושב שאתה רוצה, אתה חושב שזה מעניין אותך – פשוט תרוץ לשם החיים קצרים – תרוץ לדבר עם כולם, לשמוע דעות של כולם, לשמוע דברים, כל אחת מדברת על הילדות שלה על החיים שלה, על השאיפות שלה, זה כיף זה כיף , זה היה ממש חוויתי,
היה כיף פשוט לחכות לקורס, היה כיף להגיע לפה.
בהצלחה לכל מי שהולך ל – NLP

עדי יעקב - קורס NLP
נגן וידאו

אורנה עזר

אני מאוד אהבתי את הקורס ואת המדריכה, היא העבירה את זה מאוד יפה, שיתפנו ובזכות השיתוף גם התקרבנו כי בסך הכל דיברנו דברים אישיים, דברים שאנחנו רוצים, דברים שחשוב לנו וחוויות אישיות, אז גם התקרבנו אחת לשנייה.

אני חושבת שהקורס הזה יכול לעזור לכל אחד ואחד, החוויה היא חוויה מאוד אישית כי אנחנו עשינו את זה בקבוצה קטנה ותרגלנו אחד עם השני, ועבדנו הרבה על המטרות האישיות שלנוואני חושבת שזה מאוד מעצים, ואני מזמינה כל אחד לעשות את הקורס הזה.

אורנה עזר - קורס NLP
נגן וידאו

נאווה אליעזר

NLP הייתי שנה שעברה היה גם מדהים! הפעם רציתי משהו שונה קצת לנקות את הראש ורציתי מאוד לעצב את הבית שלי, מה שלמדתי זה שילוב של צבעים וחומרים, שזה היה מדהים מבחינתי.

היה כיף קודם כל זה ניקוי ראש כי זה משהו ש… משהו כיפי זה לא משהו שאתה.. אני מאוד אוהבת את הקטע של עיצוב אז זה מאוד התחבר לי, מאוד נהניתי היה מדהים היה באמת מדהים!

נאווה אליעזר - הום-סטיילינג לאיכות חיים
נגן וידאו

רג'ינה דור וענת שוורץ

היה לנו מאוד כיף בקורס, באמת נהניתי, בכל השבעה שיעורים שהיו לנו – היה לנו כיף, כל פעם למדנו נושא אחר, חומרים, עיצוב של הבית, עיצוב של חדר שינה, סלון, סגנונות, זה היה ממש מעניין, שעתיים וחצי ישבנו עם שתי דקות הפסקה ובאמת לא הרגשנו את הזמן, היינו מוקסמות לא הרגשנו את הזמן, כל הזמן היינו מסתכלים על… יצאנו עם אנרגיה מאוד חיובית מאוד…

באמת יצאנו ואמרנו מה אנחנו הולכות לעשות אנחנו הולכות לעצב, אנחנו רוצות חדר מסוים, איך אנחנו משלבות… המטרה שלי גם לעבוד בזה, כתחביב ואני מקווה שאני אצליח תבואי לעצב לי את הבית.

את תבואי אלי…

רג'ינה דור וענת שוורץ - קורס הוםסטיילינג
נגן וידאו