צוות המרצים

מכללת עובדים ולומדים עובדת עם המרצים הטובים ביותר בשוק בתחומי ההעצמה והפיתוח האישי ומביאה אותם הכי קרוב שניתן אל הלומדים, לתוך מקום העבודה, לתוך מרכזי לימודים, למרכזיים שכונתיים וכו'.

למכללה סגל של למעלה מ- 50 מרצים, ואנו מקפדים על איכות המרצים ומקצועיותם זאת באמצעות בקרת שוטפת כל הזמן, ומעסיקים אך ורק מרצים שיודעים ומוסמכים להעביר חומר בצורה חוויתית, בעלי ניסיון רב בתחומם ובתחום ההדרכות. כמו כן כמכללה שחורטת על דגלה איכות ללא פשרות אנו לוקחים אחריות מלאה מקצועית ופדגוגית מההתחלה ועד סיום הקורס

ראש תחום
איכות חיים, מודעות ומימוש עצמי

שרון ג'ורג'י

מומחית לתקשורת עם תת המודע.
בעלת ניסיון של למעלה מ -12 שנים בתחום ה – NLP, ובהובלת אנשים להצלחה ולהשגת שינוי בכל תחומי החיים. בעלת הקליניקה "להעיר את האור". המוטו שלה לחיים: "המציאות היא שיקוף של התפיסות העמוקות שלנו, כאשר תפיסות אלו מסונכרנות עם החזון שלנו, מתרחשים קסמים"

ליה ניב

ליה ניב, בוגרת מכללת ארכיג'וב סטודיו בתל אביב, מרצה מבוקשת בארגונים ובמכללות. ליה עוסקת בהום סטיילינג למעלה מ-8 שנים, בעלת סטודיו עם מגוון של לקוחות.

מתמחה בעיצוב בתים למשפחות עם ילדים, התאמות בית לאורח חיים ולתקופות שונות. כותבת מוערכת במגזינים ועיתוני עיצוב רבים, בעלת הבלוג המצליח מיומנה של מעצבת.

ראש תחום
עיצוב, סטיילינג, אופנה
יהודה דיז'רעאלי
ראש תחום
פיננסיים והתנהלות כלכלית

יהודה דיז'רעאלי

בעל תואר ראשון .Bsc, בהצטיינות מהטכניון, תואר MBA כללי מאוניברסיטת הריוט-וואט. מומחה לכלכלת משפחה, למשכנתאות, ולהלוואות מותאמות אישית. מעביר תוכנית ייחודית להתנהלות פיננסית נכונה לילדים לכיתות ג' עד ט'. נכון לזמן זה למעלה מ – 700 משפחות קיבלו ממנו ייעוץ להתנהלות כלכלית נכונה. מרצה מבוקש באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ.

מיכל ישראל

בעלת BA בתקשורת ו-MBA במנהל עסקים ומשאבי אנוש. מאמנת עסקית בכירה עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה, עם התמחות בשיפור ביצועים. מרצה במסגרת המסלול האקדמי המכללה למנהל.האני מאמין שלה – כשמשהו לא טוב קורה, עומדות בפניך שלוש אפשרויות: לתת לזה להגדיר אותך, לתת לזה לשבור אותך או לתת לזה לחזק אותך.

מיכל ישראל
ראש תחום
פיתוח מיומנויות אישיות והעצמה
ראש תחום
רפואה טבעית, אורח חיים בריא

שירלי יוסף

בוגרת לימודי "רפואה תזונתית ע"פ הרמב"ם, מאת ד"ר גיל יוסף שחר, ותזונה נבונה של פרופסור חיים גמליאל מאוניברסיטת בר אילן.

מרצה מנוסה ומיומנת ומלווה אנשים לבריאות מיטבית באמצעות רפואת הרמב"ם ושיטות לא קונבנציונליות אחרות, כבר למעלה מ – 7 שנים, מייסדת שיטת "יהיו מזונותייך תרופותייך".

 האני מאמין שלה : באמצעות תהליך הדרגתי ומתון של תזונה נכונה, שאותו ניתן לאמץ בקלות ולהתמיד בו לאורך זמן נוכל לאפשר לגוף לרפא עצמו בצורה טבעית, בריאה שהוא כל כך צריך אותה.

 

עמירם קאופמן

בן 57 מתגורר ברעות, מומחה לניהול קריירה. בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב, ומוסמך תואר שני במינהל עסקים MBA מאוניברסיטת בן גוריון.  פרש מחיל האויר בדרגת סגן אלוף, לאחר שורה של תפקידים בכירים בערוץ המבצעי והפיקודי. בעל נסיון רב בעבודת מטה ובתהליכים ארגוניים אסטרטגיים,טייס משנה, נווט ומוביל בטייסות מסוקי סער, בעל נסיון של 21 שנות טיסה. ב-16 שנים האחרונות עזר למאות אנשים להצליח בניהול הקריירה שלהם – גברים ונשים, שכירים ועצמאיים, צעירים ובוגרים, מנהלים בכירים ואנשי מנהל. מייסד שיטת "קורס טיס לקריירה".

עמירם קאופמן
ראש תחום
פיתוח מקצועי וניהול קריירה
ראש תחום
הורות, זוגיות ומשפחה

יפעת דננברג

מומחית להדרכת מדריכות הורים וילדים, ולמשפחתיות מאוזנת וקשובה
מנכ"לית ובעלת הקליניקה המצליחה "כלים קשובים".
בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנה במשרד החינוך, ו – 18 שנה בהנחיית קבוצות עם למעלה מ – 600 משפחות שטיפלה בהן באופן פרטני ויצרה שינוי בחייהם.
מרצה מבוקשת במכללות ובארגונים בכל הארץ.